Reklama

Dziś na Stadionie Śląskim Memoriał im. Kamili Skolimowskiej. Wjazd na os. Tysiąclecie będzie zamknięty

Fot. Tomasz Żak/biuro prasowe UMWŚ.

G. Ż.
W sobotę na Stadionie Śląskim odbędzie się 10. edycja LOTTO Memoriału Kamili Skolimowskiej. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o godz. 15.

Wśród zawodników i zawodniczek, które wezmą udział w imprezie, będą najlepsi polscy i zagraniczni lekkoatleci, w tym m.in. Justyna Święty-Ersetic, Ewa Swoboda, Piotr Małachowski, Konrad Bukowiecki, Maria Andrejczyk, Piotr Lisek, Paweł Fajdek, Marcin Lewandowski, Adam Kszczot, Justyna Święty-Ersetic, Mariya Lasitskene, Thomas Walsh, Christoph Harting, Andrius Gudzius, Robert Harting i Allyson Felix.

Memoriał Kamili Skolimowskiej rozpocznie się o godz 16. Godzinę wcześniej na błoniach Stadionu Śląskiego zostanie otwarte miasteczko lekkoatletyczne, z atrakcjami dla całych rodzin. Uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach, pod okiem doświadczonych trenerów.

Z powodu imprezy na Stadionie Śląskim wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie os. Tysiąclecia. Od wczesnego popołudnia nie będzie można wjechać i wyjechać na i z Tysiąclecia od strony ul. Chorzowskiej. Na skrzyżowaniach zostaną utworzone posterunki policji. Wjazd będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów pogotowia ratunkowego, policji i straży pożarnej. Autobusy i tramwaje będą kursować bez zmian.

Ponadto wzdłuż ul. Chorzowskiej – na odcinku od ul. Złotej do granicy z Chorzowem zostaną wprowadzone dodatkowe zakazy zatrzymywania i postoju. Analogiczne oznakowanie zostanie wprowadzone na ul. Brackiej od Drogowej Trasy Średnicowej do ul. Chorzowskiej. Dodatkowo do znaków zostanie dołączona tabliczka T-24, tj. odholowanie pojazdu przed służby miejskie w przypadku naruszenia zakazu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*