Reklama

Dzień dobry Katowice. Znów będzie mroźno

Redakcja
Jest poniedziałek, 23 stycznia 2017 roku. Jak podaje IMGW, przez większą część dnia będzie pogodnie. Możliwe jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura będzie się wahała od – 9 stopni Celsjusza rano do – 5 stopni po południu. Wiatr będzie słaby, głównie z południa. Nieco mocniej ma wiać dopiero wieczorem.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11 przed gmachem Urzędu Wojewódzkiego (ul. Jagiellońska 25)  rozpocznie się konferencja dotycząca ustawy metropolitalnej, zwołana przez marszałka woj. śląskiego.

O godz. 19 w Namaste (ul. Jana III Sobieskiego 27) pokaz pt. „Islandia – kraina lodu i ognia”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Krakowski deweloper buduje duże osiedle przy granicy z Siemianowicami. Napiszemy na jakim etapie są prace i co dokładnie powstanie.

W weekend pisaliśmy m. in. o tym, że:

Chociaż zaginęła ponad rok temu, to właściciele nadal wierzą, że uda się znaleźć Cleo. Za znalezienie suczki rasy chihuahua oferują samochód. Więcej TUTAJ.

On ma 25 lat, ona – 19. Obydwoje są znani z YouTube. Młodzi celebryci na dwa tygodnie zamieszkali w centrum handlowym. Żeby spędzić chwilę ze swoimi idolami, fani czekają w długich kolejkach. Więcej TUTAJ.

Testy w mieszkaniach wyszły pozytywnie. Modernizacja obok Spodka ma w końcu zakończyć problem hałasu, na który skarżyli się mieszkańcy pobliskich bloków. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*