Reklama

Dzień dobry Katowice. Zaczyna się długi weekend

Redakcja
Jest piątek, 28 marca. Zgodnie z prognozą IMGW, to będzie kolejny deszczowy dzień. Opady będą słabe, ale mają trwać od rana do wieczora. Temperatura ma się utrzymywać stale na poziomie ok. 4 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiał z prędkością ok. 2 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 12.00 rozpoczęcie Rynku Smaków, czyli zlot foodtrucków na Rynku.

O godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (filia nr 23, ul. Paderewskiego 65) spotkanie klubu gier planszowych. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9) spotkanie klubu katowickiej filiżanki. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.30 w MDK Koszutka (filia „Dąb”, ul. Krzyżowa 1) koncert Kapeli Fedaków. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 22.00 w Drzwiach Zwanych Koniem pokaz filmu dokumentalnego „Jazzed Out Oslo”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kościół Piotra i Pawła w Katowicach czeka remont. Połowę pieniędzy wyłożyło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W weekend otwarcie Śląskiego Wesołego Miasteczka w nowej odsłonie. Napiszemy o najważniejszych atrakcjach i cenach w Legendii.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Nowa droga rowerowa połączy dwie dzielnice, a w przyszłości będzie fragmentem niewielkiej sieci dróg. Wkrótce ruszy budowa wzdłuż ul. Bohaterów Monte Cassino. Więcej TUTAJ.

Otwarcie Galerii Libero mniej więcej za rok. Jednak jeszcze w tym roku inwestor przebuduje drogi w rejonie ul. Kościuszki. Więcej TUTAJ.

Kiedyś smażyli ryby w Sosnowcu, teraz przenieśli się do Katowic. W centrum miasta otworzyła się nowa smażalnia. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*