Reklama

Dzień dobry Katowice. Wracają mrozy

Redakcja
Dziś jest wtorek, 7 lutego. Według prognozy IMGW, niebo będzie zachmurzone, a termometry pokażą w ciągu dnia -1 stopni Celsjusza. Możliwe słabe opady śniegu. Wiatr północno-wschodni będzie wiał z prędkością 5 m/s. W nocy ochłodzenie do -6 stopni.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) otwarcie Galerii Interim. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w MDK Koszutka spotkanie pt. „Profilaktyka chorób serca. Jak dbać o zdrowie naszego serca” z prof. Andrzejem Lekstonem. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) spotkanie pt. „Akademia wideo-artu // spotkanie z Józefem Robakowskim„. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności (ul. Wincentego Pola 38) otwarcie wystawy fotograficznej „Wczoraj i dziś”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19 posiedzenie Rady Jednostki Pomocniczej nr 8 Os. Witosa

Dziś w portalu Katowice24.info:

Spółka Stadion Śląski po raz kolejny próbuje wydzierżawić hotel na stadionie. Tyle, że chętnych brak.

Tauron Ciepło niezadowolony z ofert wpływających na przetargi. Pomóc ma spotkanie z potencjalnymi wykonawcami.

Prezydent Marcin Krupa spotkał się z mieszkańcami Zarzecza. Jakie problemy ma południowa dzielnica Katowic?

Wczoraj pisaliśmy o m.in. o tym, że:

Górnicy zebrali się przed siedzibą KHW. Domagali się pełnych „czternastek” i pewnej pracy. O ich demonstracji przeczytacie TUTAJ.

Firma z Katowic chce organizować koncerty gwiazd, ale nie ma na to pieniędzy. Próbuje zebrać je od internautów. Więcej na ten temat TUTAJ.

„Wymiana ciepła” w Katowicach nabiera tempa. O nowym punkcie, w którym można zostawić niepotrzebne ubrania, przeczytacie TUTAJ.

Więcej atrakcji dla dzieci i otwarcie dwóch nowych budynków. Więcej o planach Muzeum Śląskiego na 2017 rok przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*