Reklama

Dzień dobry Katowice. Wiosna w pełni

Redakcja
Dziś jest środa, 17 maja. To będzie kolejny ciepły dzień – jak podaje IMGW, termometry pokażą 21 stopni Celsjusza. Niebo będzie umiarkowanie zachmurzone, a wiatr wschodni powieje z prędkością 11 km/h. W nocy temperatura spadnie do 10 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

Od godz. 9 w hali lodowiska Spodek kolejny dzień Mistrzostw Europy w Armwrestlingu.

O godz. 13 posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu rady miasta.

O godz. 16 na scenie Teatru Śląskiego w Galerii Katowickiej „HAŁAS” – koncert finalistów konkursu na Scenie w Galerii. Bilety w cenie 5 złotych. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17.30 w Klubie Podróżnika „Rajza” (MDK „Południe” filia „Podlesie”) spotkanie pt. „Afryka – Podróż na Czarny Ląd”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19 w Klubie Podróżników „Namaste” spotkanie z Johnem Porterem pt. „Przeżyć dzień jak tygrys”. Wstęp płatny 10 złotych. Więcej informacji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Wandale zniszczyli tablice przy ścieżkach rowerowych. Stały tam zaledwie kilka dni.

Kolejna lodziarnia w centrum miasta. Konkurencja coraz bardziej się zaostrza.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Policja i straż pożarna poszukują Armina Smyczka. Ostatni raz zaginionego 19-latka widziano w Sosnowcu. Więcej na ten temat TUTAJ.

W Silesia City Center można wygrać obiad – zwycięzcy zjedzą go 50 metrów nad ziemią. Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.

W czwartek w Katowicach rozpoczyna się festiwal filmów klasy B. O tym, co przygotowali organizatorzy, przeczytacie TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*