Reklama

Dzień dobry Katowice. Nadal będzie zimno

Łukasz Kądziołka
Jest wtorek, 29 listopada. Według prognozy IMGW, dzisiaj nie będzie padać. Za to przez cały dzień będzie dość mocno wiało. Zachodni wiatr ma wiać z prędkością około 4 m/s. Będzie zimno. Temperatura rano wyniesie -4 stopnie Celsjusza, a później wzrośnie do -2. Ta odczuwalna będzie jeszcze niższa. Ma się wahać od -13 rano do – 10 wieczorem.

Dzieje się w Katowicach

O godz. 10 rozpocznie się sesja rady miasta (ul. Młyńska, s. 209).
O godz. 13.30 rozpocznie się posiedzenie komisji rewizyjnej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 315).

O godz. 17 andrzejkowe warsztaty dla dzieci prowadzone przez autorkę Agnieszkę Gil (MBP filia nr 28, ul. Uniczowska 36). Więcej TUTAJ.
O godz. 17 wykład pt. „Polscy monachijczycy: Józef Chełmoński i Stanisław Grocholski” poprowadzi Agata Stronciwilk (Muzeum Śląskie, ul. Dobrowolskiego 1 – sala edukacyjna A). Więcej TUTAJ.
O godz. 17.30 wernisaż wystawy malarstwa Anety Jurczyńskiej (Absurdalna, ul. Dworcowa 3). Więcej TUTAJ.

We wtorek w portalu Katowice24.info:

Ruszyła budowa nowej ścieżki rowerowej w centrum miasta.

Dlaczego znika Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych.

W poniedziałek pisaliśmy m.in. o tym, że:

Kierowcy rozjeżdżają, a miasto nie reaguje. Nasz komentarz na temat nieustającego problemu parkowania w strefie kultury można przeczytać TUTAJ.

Urząd przeniesie się na ul. Owocową i będzie tu na stałe. Trwają prace budowlane w przyszłej siedzibie okręgowego inspektoratu pracy. Jak ma wyglądać nowy budynek można zobaczyć TUTAJ.

Inwestycja będzie kosztowała ponad 3 mln zł. Dzięki niej instalacja ma być wytrzymalsza. O utrudnieniach z powodu remontu kanalizacji w Szopienicach można przeczytać TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*