Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj możliwe burze

Redakcja
Jest wtorek, 16 maja. Jak podaje IMGW, będzie nieco chłodniej niż w poprzednich dniach. Temperatura wyniesie od 12 do 17 stopni Celsjusza. Wiatr ma wiać mocniej, a niebo będzie zachmurzone. Tak jak w całym regionie, również w Katowicach mogą wystąpić burze i opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji rewizyjnej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 4, 5).

O godz. 17.00 w MDK Koszutka spotkanie z absolwentami Akademii Muzycznej. W programie pokaz zdjęć i recital. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.30 w Muzeum Śląskim (sala edukacyjna A, poziom -3) wykład pt. „Lustra, podwojenia, odbicia. Od Jana van Eycka do Yayoi Kusamy”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wkrótce rozpocznie się budowa dwóch parkingów w centrum Katowic. To inicjatywa mieszkańców z poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Kierowcy rozjeżdżają panewnicką Kalwarię. Usprawiedliwiają się brakiem odpowiednich znaków.

Opublikujemy też kolejny odcinek Zbitej Śmietanki.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Rozpoczynamy akcję informacyjną pt. Zamieszkaj w Katowicach. W pierwszym tekście napisaliśmy kto i na jakich zasadach może dostać mieszkanie socjalne w Katowicach. Więcej TUTAJ.

Dzięki programowi Smog Stop można taniej wymienić stary piec, ocieplić dom, zamontować nowe drzwi i okna. Wnioski można składać jeszcze przez 10 dni. Więcej TUTAJ.

W trakcie interwencji funkcjonariuszka została kopnięta w twarz. W weekend para ze Świętochłowic zaatakowała policjantów w centrum Katowic.  Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*