Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś rozpoczyna się Tydzień Zdrowia Psychicznego

Szymon Kosek
Dziś jest poniedziałek, 6 marca. Jak podaje IMGW, termometry pokażą 11 stopni Celsjusza. Niebo będzie mocno zachmurzone, możliwe przelotne opady deszczu. Wiatr zachodni będzie wiał z prędkością 11 km/h. W nocy temperatura spadnie do 3 stopni.

Dzieje się w Katowicach:

Od godz. 9 galerii sztuki Dagma Art wystawa pt. „Ewolucja”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 15 w CINIBie rozpoczęcie Tygodnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 15 w MDK „Szopienice-Giszowiec” wystawa plakatów filmowych Moniki Kudełko. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19 w Klubie Podróżników Namaste spotkanie pt. „Mongolia offroad bez samochodu – Przemek Pakulniewicz„. Więcej informacji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Mieszkańcy będą mieli okazję wypowiedzieć się w sprawie kodeksu reklamowego, nad którym pracuje urząd miasta. Niedługo rozpoczną się konsultacje.

Ścieżka rowerowa przy ul. Olimpijskiej nie była oznakowana, dlatego nie można było karać parkujących na niej kierowców. Teraz ma się to zmienić.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Park Śląski ma nowego prezesa. To była sekretarz Urzędu Miasta Tychy i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego Aneta Moczkowska. Więcej na ten temat TUTAJ.

Już w ten piątek w Spodku wystawiony zostanie słynny musical „Metro”. Do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów. Więcej na ten temat TUTAJ.

Kamienica na rogu Kozielskiej i Wilimowskiego ma ponad sto lat. Jeszcze do niedawna wyglądała tragicznie, ale po remoncie odzyskała dawny blask. Więcej na ten temat TUTAJ.

Zapraszamy też do lektury drugiego odcinka naszego nowego cyklu – Zbita Śmietanka.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*