Reklama

Metro już jedzie do Spodka

G. Ż.
Do sprzedaży trafiła właśnie ostatnia pula biletów na musical Metro, który 10 marca zostanie wystawiony w Spodku. Dla naszych czytelników będziemy mieć wejściówki na to wydarzenie.

Metro to już legendarny musical, w którym występowało wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niektóre wypłynęły własnie dzięki udziałowi w tej produkcji.

Musical to dzieło artystów teatru Buffo. Od premiery minęło już 25 lat. Widowisko muzyczne wykonywane jest na dużej scenie (14 x 18 m), na której dynamicznie zmienia się scenografia. Publiczność w Spodku będzie mogła oglądać występ nie tylko patrząc bezpośrednio na scenę, ale też na dwóch telebimach. Organizatorzy zapowiadają efekty świetlne i laserowe, które będą tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych grupy 35 artystów teatru Buffo. Reżyseruje, niezmiennie, Janusz Józefowicz.

Początek występu 10 marca o godz. 20. Wejść do Spodka będzie można już od godz. 18. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie i zapowiadają, że spóźnieni mogą mieć problem z wejściem.

Bilety kosztują 70 zł. Do sprzedaży trafiła ostania pula. Dostępnych jest jeszcze około 150 sztuk. Można je kupić na stronie www.metrospodku.pl.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki. Szansę na ich zdobycie będą mieć osoby zapisane do naszego newslettera. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*