Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj konferencja o reformie oświaty

Redakcja
Jest piątek, 20 stycznia 2017 roku. Zgodnie z prognozą IMGW, ma być minimalnie cieplej niż wczoraj. Od -7 stopni Celsjusza rano do -4 stopni wieczorem. Przez cały dzień niebo będzie zachmurzone. Lekki wiatr ma wiać głównie z południowego-zachodu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 12 w Urzędzie Wojewódzkim rozpocznie się konferencja nt. reformy oświaty i jej wdrażania w woj. śląskim (ul. Jagiellońska 25, s 224).

O godz. 16 w Muzeum Historii Katowic (ul. Kościuszki 47) spotkanie i wykład pod nazwą „Steller to moja pasja”. Wstęp wolny.

O godz. 18 w Muzeum Śląskim (al. Korfantego 3) wernisaż wystawy „Piotr Szymon. Fotografia”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 19 na Scenie w Galerii (Galeria Katowicka) spektakl #DBRMPP zainspirowany dramatem Doroty Masłowskiej pt. „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku”. Bilety: 15 i 20 zł. Więcej TUTAJ.

O godz. 20 w Sofie Literackiej (ul. Stawowa 3) potańcówka pod nazwą „Mazurek vs Mazurka czyli Karnawałowy Potańc oraz Balfolk!”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Przebiegał przez ekspresówkę, skończyło się tragedią. DK 86 przy IKEI to miejsce, gdzie ginie najwięcej pieszych w Katowicach.

Zakończyła się modernizacja wentylatorów przy Spodku. Od tej pory mają już nie przeszkadzać mieszkańcom.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

Historii bezdomnego pana Janusza, którego życie uratowali strażnicy miejscy z Katowic. Historię pana Janusza można przeczytać TUTAJ.

Zarządca jest zadowolony z wyników i zapowiada, że wydarzeń będzie jeszcze więcej. O tym, jakie imprezy będzie w tym roku gościł Spodek i MCK można przeczytać TUTAJ.

720 metrów pod ziemią powstał korytarz, łączący dwie kopalnie. Jedna z nich do końca roku przestanie funkcjonować. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*