Reklama

Tatuaże wracają do MCK. W ten weekend odbędzie się Tattoo Konwent

Redakcja
Zbliża się kolejna edycja Tattoo Konwent. Ponad 300 artystów w MCK zaprezentuje swoje umiejętności. Oprócz konkursu dla twórców, będą występy na scenie i nowa strefa.

Maszynki pójdą w ruch w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W dniach 2-3 września w Katowicach po raz dziesiąty odbędzie się Tattoo Konwent. W imprezie weźmie udział ponad 300 artystów tatuażu, którzy będą rywalizowali w 9 kategoriach konkursowych. Jedną z nich będzie najlepszy tatuaż związany ze ​Śląskiem. Goście zaprezentują różnorodne style, a oceniać będą m.in. organizator międzynarodowych konwencji tatuażu w Rotterdamie Andy Bonzai, specjalista od tatuażu graficznego i wielkopowierzchniowych kompozycji Krzysiek Krajewski z warszawskiego Nice and Easy oraz Kejti Dumka – wielokrotna laureatka konwentowych konkursów na najlepsze tatuaże, właścicielka studia Opium Ink.

Nowością tej edycji będzie strefa barberingu Cut Zone. To propozycja dla osób zainteresowanych unikalnymi cięciami i nowoczesnymi trendami w męskim fryzjerstwie. W centralnym punkcie strefy zostanie umieszczona dodatkowa scena oraz stanowiska barberskie, gdzie uczestnicy konwentu będą mogli skorzystać z wartościowych porad profesjonalistów i zapoznać się z różnymi produktami. Wśród atrakcji również profesjonalne pokazy i warsztaty fryzjerstwa.

Oprócz tatuaży i fryzjerstwa, sporo będzie się działo również na głównej scenie. Zaplanowano drag show, fireshow oraz pokaz i warsztaty shibari prowadzone przez Kasię Zawadzką, znaną jako Skinny Redhead, która przedstawi uczestnikom tajniki japońskiej sztuki wiązania. Nie zabraknie strefy foodtrucków, stoisk oferujących rękodzieło i stref dla najmłodszych.

Bilety w internetowej przedsprzedaży można kupować do 1 września. Oprócz standardowych wejściówek jedno- lub dwudniowych (odpowiednio 55 i 65 zł), w sprzedaży dostępne są także bilety ze zniżką szkolną i studencką – 45 zł za bilet jednodniowy, 55 zł za dwudniowy. Do kupienia są także czteroosobowe karnety za 160 zł i 200 zł. Bilety są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*