Reklama

Dwudniowa impreza w Fabryce Porcelany. Koncerty, stand up i kino

Ł. K.
Najpierw można coś zjeść, a potem zobaczyć stand up na scenie i obejrzeć filmy. To propozycja Fabryki Porcelany na piątek. W sobotę noc będzie jeszcze dłuższa. Najpierw zabrzmi electro pop w wykonaniu duetu Rebeka. Potem publiczność rozrusza Kuba Sojka, DJ i producent z Mysłowic.

W Fabryce Porcelany będzie można spróbować jedzenia serwowanego przez food trucki z całej Polski. Będą m.in. hot dogi z bawarską kiełbaską, wielkie kanapki w stylu kolumbijskim i wegańskie słodkości z katowickiej cukierni.

Na scenie ze swoim programem wystąpią komicy: Cezary Ponteffski i Karol Kopiec. Kiedy skończy się stand up, będzie można jeszcze obejrzeć film Romana Polańskiego pt. „Rzeź”. Drugi dzień to także food trucki i plenerowe kino. W sobotę pokaz filmu pt. „Casanova po przejściach”. Po seansie rozpocznie się impreza, która potrwa aż do 4 nad ranem. Na początek swoją energetyczną muzykę zagra duet z Poznania – Rebeka. Artyści mają za sobą wiele występów zarówno na polskich, jak i zagranicznych festiwalach. Kolejnym rozpoznawanym za granicą artystą, który wystąpi tej nocy w Fabryce Porcelany, będzie Kuba Sojka. Na scenie będzie mu towarzyszyć ekipa SZOK.

Śląski Targ Nocny będzie czynny w piątek i sobotę w godzinach 17-2. Udział w wydarzeniu jest darmowy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*