Reklama

Dawid Podsiadło ponownie wystąpi na Stadionie Śląskim. Tym razem na scenie 360 stopni

Koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym. Fot. Mateusz Kostrzewa.

Redakcja
Po koncercie Dawida Podsiadło na PGE Narodowym w Warszawie, podczas którego artysta wystąpił na scenie 360 stopni, organizator wydarzenia zapowiedział trzy kolejne koncerty w tej formule. Wszystkie odbędą się w czerwcu przyszłego roku, a jeden z nich na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

26 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie występu Dawida Podsiadło słuchało około 80 000 osób. Było to możliwe dzięki zastosowaniu sceny 360 stopni. Był to największy koncert w historii tego obiektu. Wystąpili też niezapowiedziani goście: sanah, Artur Rojek i Taco Hemingway.

Pod koniec koncertu Podsiało powiedział ze sceny, że w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. Znane są już szczegóły przyszłorocznej trasy.

Trasa stadionowa 360 odbędzie się w trzech polskich miastach: Gdańsku (01.06.2024 Polsat Plus Arena Gdańsk), Poznaniu (15.06.2024 Enea Stadion) i Chorzowie (22.06.2024 Stadion Śląski).

Przedsprzedaż biletów rusza w środę 30 sierpnia o godz. 12 dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek 31 sierpnia w serwisie eBilet.pl dla wszystkich. Bilety będą dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*