Reklama

Dawid Podsiadło da dodatkowy koncert na Stadionie Śląskim. Dzisiaj rusza sprzedaż biletów

Źródło: http://www.ebilet.pl, fot. Krzysztof Szlęzak.

Redakcja
Dawid Podsiadło na Stadionie Śląskim. Bilety na koncert sprzedały się w ekspresowym tempie. Dlatego zamiast jednego, będą dwa koncerty. Dzisiaj rusza sprzedaż biletów.

Występ Dawida Podsiadło, który odbył się 26 sierpnia na stadionie PGE Narodowym, przyciągnął około 80 000 osób. Był to największy koncert w historii tego obiektu. Po tym sukcesie koncertu artysta z Dąbrowy Górniczej zapowiedział kolejne imprezy w tej samej formule, czyli z zastosowaniem sceny 360 stopni. Trasa stadionowa 360 odbędzie się w trzech polskich miastach: Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie.

Choć do koncertów jeszcze sporo czasu, bo  zaplanowano je w czerwcu 2024 roku, to sprzedaż biletów ruszyła w tym tygodniu. Zainteresowanie było ogromne. Serwis eBilet.pl informował, że już pierwszego dnia sprzedaży przeznaczonej dla użytkowników Allegro Smart, wystąpiły problemy techniczne. „Pomimo tego, że staraliśmy się przygotować jak najlepiej, nasze serwery nie wytrzymały rekordowego zainteresowania – przepraszamy Was za to. Cały zespół pracuje nad wydajnością przed jutrzejszą otwartą sprzedażą. Gwarantujemy Wam, że będziemy gotowi na 12:00” – napisano w komunikacie.

Bilety na trzy ogłoszone koncerty w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie wyprzedały się w niespełna godzinę. Dlatego Dawid Podsiadło ogłosił w swoich mediach społecznościowych dodatkowe dwa koncerty: 2 czerwca w Gdańsku oraz 23 czerwca w Chorzowie. Sprzedaż biletów na te wydarzenia ruszy w piątek, 1 września, o godzinie 13.00. Będą one dostępne TUTAJ. Poniżej wszystkie terminy koncertów:

01.06.2024 i 02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk

15.06.2024 Poznań – Enea Stadion

22.06.2024 i 23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*