Reklama

Darmowe szkolenia dla kierowców w katowickim WORD

Ł. K.
Ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia dla kierowców w WORD w Katowicach. Akcja jest skierowana do dwóch grup wiekowych. W trakcie warsztatów będzie można nauczyć się wychodzenia z poślizgu i skorzystać z symulatora dachowania.

Wkrótce rozpoczną się zajęcia dla kierowców w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Francuskiej 78. Uczestnicy będą mogli przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To również okazja do przećwiczenia jazdy samochodem w trudnych warunkach. Warsztaty zostały podzielone na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Podczas wykładów kierowcy dowiedzą się m.in. jak reagować w przypadku wypadku i poznają najczęstsze błędy popełniane za „kółkiem”. Druga część zajęć odbędzie się na placu manewrowym WORD. Będzie można nauczyć się wychodzenia z poślizgu, wsiąść do symulatora poślizgu i sprawdzić swój czas reakcji na nieoczekiwane zmiany na drodze. Warsztaty są skierowane do dwóch grup wiekowych. Mogą w nich wziąć udział osoby między 18 a 25 rokiem życia oraz kierowcy powyżej 50 lat. Projekt będzie realizowany od stycznia 2018 roku do czerwca 2019 roku. Zajęcia mają się odbywać raz w miesiącu, zawsze o godz. 9. Zgłoszenia należy dokonywać pod numerem telefonu 798-031-225, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej harmonogram warsztatów:

Harmonogram IV edycji szkoleń realizowanych w 2018 roku w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”:

27 styczeń
10 marzec
26 maj
9 czerwiec
29 wrzesień
24 listopad

Harmonogram II edycji szkoleń realizowanych w 2018 roku w ramach kampanii „Świadomy kierowca 50+”:

24 luty
21 kwiecień
23 czerwiec
27 październik
15 grudzień


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*