Reklama

Na skrzyżowaniu przy Galerii Libero grupa mężczyzn obrzuciła kamieniami samochód

G. Ż.
Katowicka policja dostała zgłoszenie o strzałach, do których miało dojść na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Kościuszki. Okazało się jednak, że strzałów nie było. Było za to obrzucenie samochodu kamieniami przez nieznanych sprawców.

Początkowo policja informowała, że po godz. 14 na skrzyżowaniu przy Galerii Libero doszło do nieporozumienia pomiędzy kierowcami dwóch samochodów. Świadkowie zgłaszali, że słyszeli strzały. Teraz wiadomo już, że sytuacja wyglądała inaczej. Jak poinformowała nas podkom. Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy KMP w Katowicach, na ul. Kościuszki przy Galerii Libero, jeden z samochodów został obrzucony kamieniami przez grupę 5-7 mężczyzn. Zaatakowany kierowca odjechał z miejsca zdarzenia i nie zgłosił się na policję. Zgłaszają się za to inni, którzy dostali rykoszetem i ich samochody zostały uszkodzone. Co najmniej jedna osoba zgłosiła się na policję w Mikołowie, a dwie w Katowicach. Policja przesłuchuje świadków, sprawdza też nagrania z monitoringu. Apeluje również to wszystkich, którzy być może nagrali całe zajście, o kontakt.


Tagi:

Komentarze

  1. Andrzej 7 grudnia, 2021 at 9:44 pm - Reply

    Jestem świadkiem i z tego co widziałem kierowca porshe bez opamiętania strzelał z broni palnej i bieg za ,,napastnikami,, dalej strzelając .

  2. Grzegorz 6 grudnia, 2021 at 6:54 pm - Reply

    Część z nich była w kominiarkach, mieli w rękach jakieś dłuższe narzędzia. To nie było przypadkowe zdarzenie.

Dodaj komentarz

*
*