Reklama

Budynek po ING Banku do wynajęcia

Szymon Kosek
Do 25 listopada w gmachu niedaleko katowickiego Rynku działał oddział ING Banku Śląskiego. Teraz budynek można wynająć. Łączna powierzchnia wszystkich lokali to 6100 m2.

Budynek ma sześć kondygnacji, na każdej mieści się kilkanaście lokali. Ich metraż zaczyna się od 100 m2. Wynająć można całość lub jedynie część z nich. Właściciel, spółka M.Y. Investment dopuszcza ich łączenie, zależnie od upodobań klienta. – Idealnym najemcą na parter budynku byłby bank. Wyższe piętra najlepiej nadają się na biura – mówi prezes zarządu spółki Marcin Pecio.

Kamienica jest wpisana do rejestru zabytków, więc wszystkie remonty muszą być uzgadniane z konserwatorem. Pecio zapewnia jednak, że nie powinno to przeszkadzać we wprowadzaniu takich zmian, jak przestawianie ścian działowych na wyższych piętrach. Dodaje też, że budynek jest w dobrym stanie. –Bank bardzo dbał o kamienicę. Niektóre lokale wymagają jedynie odświeżenia i ewentualnego dostosowania do późniejszej działalności klienta.

Właściciel nie zdradza na razie, ile może kosztować najem budynku. Cena będzie zależeć od umowy, wielkości najemcy i wielkości wynajętej powierzchni.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*