Reklama

Brutalny napad w sklepie Żabka. Sprawcy pobili ekspedientkę do nieprzytomności i ciągnęli ją po podłodze[WIDEO]

Redakcja
Policja poszukuje sprawców brutalnego napadu. W sklepie sieci Żabka w Psarach dwóch mężczyzn pobiło ekspedientkę. Niewykluczone, że to obywatele Rosji, Białorusi lub Ukrainy.

Policjanci chcą jak najszybciej namierzyć sprawców brutalnego pobicia, do którego doszło w Psarach. Dwóch młodych mężczyzn zaatakowało w niedzielę, 20 grudnia, kobietę pracującą w sklepie sieci Żabka przy ul. Wiejskiej. Ekspedientka akurat zamykała sklep około godziny 23.05, gdy podeszli do niej napastnicy. 50-letnia kobieta została dotkliwie pobita. Na nagraniu widać jak jeden z mężczyzn przez cały lokal ciągnie po podłodze nieprzytomną ekspedientkę. Cała akcja trwała kilkanaście minut. Sprawcy rozboju ukradli pieniądze znajdujące się w sklepie i uciekli. Obrażenia 50-latki są poważne. Kobieta trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

Policjanci z będzińskiej komendy liczą na pomoc w jak najszybszym ustaleniu tożsamości sprawców i ich namierzeniu. – Dysponujemy tylko zapisem ze sklepowego monitoringu. Jednak liczymy na to, że być może przejeżdżający tamtędy kierowcy mają nagrania ze swoich rejestratorów, które mogą nam pomóc – mówi kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Sprawcy rozboju mówili ze wschodnim akcentem. Niewykluczone, że to obywatele Rosji, Białorusi lub Ukrainy.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, proszone są o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected] a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej  Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.


Tagi:

Komentarze

 1. Wolny Człowiek 31 grudnia, 2020 at 11:08 am - Reply

  Po co promujecie takie obrzydliwe zachowania i nagłaśniacie to żeby ludzie karmili swoje umysły takim ściekiem i bali się niepotrzebnie swojego miasta? Przez jakiegoś jednego śmiecia patologicznego którego można zmiażdżyć jedną ręką

 2. Ola B. 25 grudnia, 2020 at 8:23 am - Reply

  Mieszkam w Gminie Psary od roku 2008.I choć obserwuję reklamę Gminy,jak tu się wygodnie mieszka,to muszę z żalem przyznać,że nie tak całkiem. Ilekroć wracam z pracy autobusem w godzinach wieczornych,to jeszcze nigdy nie widziałam obecności patrolu Policji w tej wyludnionej okolicy(doznałam tu kiedyś zaczepki). Zero zainteresowania bezpieczeństwem lokatorów.Patrząc na to auto,które zarejestrowała kamera podczas napadu przypomina mi się pewien incydent z dnia 11 listopada 2020. Około godz. 9,00 rano wjechał z impetem na moją posesję obcy samochód dosyć zbliżony kształtem do poszukiwanego (ślady kół zachowane przed domem). Auto zatrzymało się tak ,że nie widziałam tablicy rejestracyjnej .Postało kilka minut i odjechało. Zadzwoniłam na Policję,żeby dać znać,że kręci się Obcy. Zero zainteresowania . A może ktoś właśnie jeździł i penetrował okolicę? Tego się nie dowiemy.

  • P Śl 25 grudnia, 2020 at 11:32 am Reply

   Powiat będziński jest rozległy, a oprócz komendy w Będzinie mają chyba tylko komisariat w Wojkowicach. Nie tylko w Psarach trudno spotkać radiowóz.

   • Takitam 29 grudnia, 2020 at 4:10 pm Reply

    Artykuł dosyć szybko zniknął z pierwszej strony portalu…no tak, bo mówili ze „wschodnim akcentem” a o nich tak jak o „Żymianach” tudzież „Eskimosach” można mówić tylko dobrze, albo ….. wcale.

    • Grzegorz Żądło 29 grudnia, 2020 at 4:28 pm Reply

     Uwaga, zdradzę tajemnicę. Wszystkie artykuły znikają szybko ze strony głównej, bo każdy kolejny „spycha” poprzednie niżej. Także polecamy mniej teorii spiskowych, więcej logiki. Ale akurat ten cały czas jest na głównej.

     • Takitam 29 grudnia, 2020 at 6:03 pm Reply

      Szanowny Panie . Zdradzę tajemnicę również ja. Artykuł zniknął bardzo szybko. Pojawił się na nowo gdy pojawiła się dyskusja . Natomiast dla przykładu artykuł o mordercach drzew wisi jakby przyklejony butapremem…choć kilka rzeczy od tego czasu się wydarzyło.

      • Grzegorz Żądło 29 grudnia, 2020 at 6:05 pm Reply

       Nie, artykuł cały czas był w tym samym miejscu, w którym jest od kilku dni, czyli w sekcji Polecamy. Także proszę więcej nie kłamać, bo dokładnie wiemy co, gdzie i kiedy publikujemy.

       • Takitam 29 grudnia, 2020 at 6:11 pm Reply

        Jeśli rzeczywiście tak było to zwracam honor. Odwiedzam wasz portal codziennie i dzień po publikacji , nie mogłem go znaleźć na stronie głównej. Pozdrawiam.

   • P Śl 25 grudnia, 2020 at 10:07 pm Reply

    A jednak jest tego więcej – Siewierz, Sławków i Czeladź. W Czeladzi tak blisko, a w życiu bym nie pomyślał w takim miejscu jest.

 3. tomek 23 grudnia, 2020 at 8:51 pm - Reply

  Bardzo mi denerwuje jak policjanci proszą o pomoc w ujęciu sprawcy. Od tego są aby bandytów ująć i wsadzić do więzienia bez pomocy zwykłych ludzi. Jeśli policja oczekuje, że ktoś wskaże adres zamieszkania sprawców a oni potem bohatersko ich aresztują to ja dziękuje za taka policję.

  • Mati 26 grudnia, 2020 at 8:18 pm Reply

   Najlepiej dokładny adres, bo jak już blok wskazesz to za dużo roboty przy normalnych sprawach. Może jakby zabójstwo to by im się chciało. Najlepsza jest ich chęć pomocy obywatelom, dzwonisz i mówisz o zniszczeniu własności, a te po przyjeździe na miejsce się pytają czy chcesz to zgłosić. Aż ręce opadają próbując zrozumieć ich rozumowanie…

  • Fran 24 grudnia, 2020 at 2:49 am Reply

   Na całym świecie policja korzysta z informacji od społeczeństwa, dziwny jesteś ze swoimi poglądami.

 4. Zły Goj 23 grudnia, 2020 at 1:49 pm - Reply

  Ukrainskie tradycje.

 5. świrus 23 grudnia, 2020 at 9:58 am - Reply

  macie swoje lokdałny bezrobocie wystrzelilo to teraz zobaczycie coraz czesciej takie akcje

  • roleks 23 grudnia, 2020 at 10:43 am Reply

   Gdzie bezrobcie wystrzeliło? Chyba u was w Rosji. Bo u nas w Polsce jest 3,5% według unii europejskiej. Za Tuska było 15% w 2013 roku po zakonczonym kryzysie i po mistrzostwah euro które były zastrzykiem inwestycyjnym.

   • Mikelo 23 grudnia, 2020 at 12:02 pm Reply

    Jesteś zwykłym pospolitym kłamcą. Dane UE pokazują obecnie 3,5% tak jak piszesz, ale w 2013 pokazują maksymalnie 9%, zaraz po wielkim kryzysie. Więc skąd te 15% kłamco? Wszystko można sprawdzić na Eurostat. Ale Ty tu często lubisz sobie wymyślać dane na własne potrzeby dla poparcia swojej faszystowskiej junty z pis.

    • bbb 23 grudnia, 2020 at 12:47 pm Reply

     W grudniu 2013r wynosiło wg GUS dokładnie: 13,40 %. Pamiętam także, jak w 2003r dobijało do 20%, po schładzaniu gospodarki przez Balcerowicza, a potem masowe wyjazdy Polaków na Zachód do pracy po 2004r. No ale teraz rządzi „faszystowska junta” i wg GUS na koniec listopada 2020r bezrobocie wynosiło: 6,1%. W województwie śląskim jeszcze mniej.

     • rohaks 23 grudnia, 2020 at 1:40 pm Reply

      Kaczystowska hunta tak rządzi, że bezrobocie jest w Polsce 6,1% według GUS, a w Hiszpanii 16% według UE. Według metody GUS hiszpańskie bezrobocie zrównałoby się zapewne z tym z czasów 2003. Jednak cały czas jest w społeczeństwie wiele ofiar propagandy sukcesu z lat 2008-2015, ktorzy myslą, że byliśmy zieloną wyspą. Szkoda tylko, że ludzie uciekali za granicę, tak jak mówisz.

 6. marketing internetowy 22 grudnia, 2020 at 5:28 pm - Reply

  maseczki, kaptury- i tyle ich widzieli. Maseczkowa bezkarność w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

*
*