Reklama

Bramkarz Górnika Zabrze podejrzany o gwałt. Miało do niego dojść na ul. Mariackiej

Redakcja
Jak poinformowała katowicka policja, dwóch  mężczyzn zostało zatrzymanych i aresztowanych pod zarzutem gwałtu. Według Super Expressu, jednym z nich jest bramkarz Górnika Zabrze Dawid K. Do gwałtu miało dojść w mieszkaniu na ul. Mariackiej.

Dwóch mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie młodej kobiety zostało zatrzymanych przez katowickich policjantów. Na wniosek prokuratury sąd aresztował mężczyzn na okres 3 miesięcy. Podejrzanym grozi kara do 12 lat więzienia – podaje katowicka policja.

Mężczyźni mają po 27 lat. Kobieta, która miała zostać zgwałcona, jest o 4 lata młodsza. Jak donosi Super Express, jednym z zatrzymanych mężczyzn,jest Dawid K., bramkarz Górnika Zabrze. Według relacji gazety, razem z kolegą imprezowali w nocy z soboty na niedzielę na ul. Mariackiej. W jednym z lokali poznali kilka osób. Później impreza przeniosła się do mieszkania na Mariackiej. To właśnie tam mężczyźni mieli zgwałcić 23-latkę.

Zostali zatrzymani w niedzielę rano, a sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanych 3-miesięczny areszt.

AKTUALIZACJA Prokuratura Rejonowa Katowice Południe potwierdziła, że jednym z aresztowanych mężczyzn jest Dawid K., bramkarz Górnika Zabrze.


Tagi:

Komentarze

  1. Rafal 3 października, 2019 at 3:58 pm - Reply

    Ciekaw jestem, kiedy ktoś się porani na ul Mariackiej na tych wyszczrbionych i falujących płytach chodnikowych… Wstyd dla urzędu miasta !!

Dodaj komentarz

*
*