Reklama

Brakuje strażników miejskich w Katowicach. Trwa rekrutacja

Redakcja
Strażnicy miejscy w Katowicach poszukiwani. Ruszył nabór na aplikantów. Każdy, kto chce starać się o zatrudnienie, musi spełnić kilka podstawowych warunków. Jest jeszcze trochę czasu na złożenie dokumentów.

Straż miejska w Katowicach poszukuje nowych pracowników. Jak można przeczytać w ogłoszeniu, praca w roli strażnika “jest zadaniem trudnym i wyczerpującym”. Kandydaci muszą m.in. mieć polskie obywatelstwo, ukończone 21 lat i co najmniej średnie wykształcenie. Osoby, które przejdą proces rekrutacji, odbędą podstawowe szkolenie. W jego trakcie nauczą się jak postępować w ekstremalnych sytuacjach i poznają istotne zagadnienia z zakresu prawa. Kolejny krok to praktyka podczas patroli z doświadczonymi strażnikami.

Nowy funkcjonariusz zaczyna pracę jako aplikant. Obecnie poszukiwane są trzy osoby na to stanowisko. Straż miejska na początek oferuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2 695 zł brutto. Ponadto strażnicy z dłuższym stażem mogą otrzymać dodatek od 5-20% podstawowego wynagrodzenia. Pierwsza umowa jest zawierana na rok. Po tym czasie jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony i awansu na młodszego strażnika. Wynagrodzenie wzrasta wtedy do 3 055 zł brutto. Strażnicy mają też dodatki w postaci “trzynastki” i świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane pracą w roli strażnika miejskiego mają jeszcze 10 dni na dostarczenie niezbędnych dokumentów. Aplikacje należy składać w zamkniętej kopercie opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym wraz z adnotacją: „Nabór nr KS.110.4.2019.JK z dnia 30.05.2019 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant w Straży Miejskiej w Katowicach”. Przyjmuje je dyżurny straży miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, w godz. 6.00-16.00, we wszystkie dni tygodnia. Rekrutacja kończy się 14 czerwca. Więcej szczegółów TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*