Reklama

Będzie można kupić ładne rzeczy. W Katowicach odbędą się pierwsze Targi Rzeczy Ładnych

Żródło: www.facebook.com/targirzeczyladnych.

Łukasz Kądziołka
Targowy weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Po raz pierwszy w Katowicach odbędą się Targi Rzeczy Ładnych, które zdążyły już przyciągnąć tłumy m.in. w Warszawie i Wrocławiu. To dobra okazja, żeby kupić komuś prezent.

Ponad 150 wystawców i wiele unikatowych marek czekać będzie w ten weekend w katowickim MCK-u. Podczas Targów Rzeczy Ładnych, które w Katowicach debiutują. Od mebli, przez plakaty, ceramikę i rośliny, aż po tekstylia, produkty eko oraz akcesoria i produkty dla dzieci.

Na targach pokażą się lokalni projektanci i marki, ale przyjadą też wystawcy z różnych części Polski. W ofercie wszystko to, co przyda się do domu, do wystroju wnętrz, książki, ubrania i wiele innych. Wśród wystawców będą producenci wyrobów z gipsu polimerowego czy ceramiki, zajmujący się grafiką i poligrafią. Będą meble w skandynawskim stylu oraz znane książki dla dzieci i młodzieży, które stylistyką nawiązują do polskiej ilustracji lat 60-tych. Nie zabraknie też ilustratorów, którzy w strefie „print” będą sprzedawali swoje plakaty, sitodruki, papeterie czy świąteczne kartki. W dziale moda oprócz katowickich pracowni biżuterii znaleźć będzie można produkty z innych manufaktur, a w strefie welness i eko swoje kosmetyki i wszystko to, co służy do relaksu wystawią niezależne polskie marki. W tym m.in. producenci zapachowych świec, akcesoriów do jogi.

Targi w MCK w dniach 18-19 grudnia będą czynne w godz. 11.00-19.00. Bilety można kupić TUTAJ lub przed wejściem na imprezę.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*