Reklama

Włamali się do kilkunastu mieszkań. Seryjni włamywacze to 19-latek i 23-latek

Z mieszkań kradli głównie pieniądze i biżuterię. Potem skradzione rzeczy sprzedawali na ulicy. Dwóch młodych mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję. Na swoim koncie mają kilkanaście włamań na terenie Katowic i Sosnowca.

Jedno z ostatnich włamań miało miejsce w domu jednorodzinnym w Piotrowicach pod koniec listopada. Podobnie, jak przy poprzednich włamaniach, zniknęły pieniądze i biżuteria. Zwykle włamywacze wchodzili do mieszkań na parterze. Swoje łupy sprzedawali później spotkanym na ulicy osobom. Wiadomo już kto stoi za kradzieżami. Seryjnymi włamywaczami okazali się 19- i 23-latek. Kilka dni temu zostali zatrzymani.

Do tej pory policjanci udowodnili im kilkanaście włamań na terenie Katowic i Sosnowca. Złodzieje trafili do aresztu, bo obydwaj byli poszukiwani do odbycia kary. Policja sprawdza czy włamywacze mają związek z podobnymi przestępstwami na terenie Katowic. Sprawa jest rozwojowa.

ZOBACZ WIDEO [video width="1920" height="1080" mp4="https://katowice24.info/wp-content/uploads/2017/12/49-465541.mp4"][/video]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości