Łukasz Zimnoch od dwudziestu lat współpracuje z mediami. Był rzecznikiem prasowym Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego i Vattenfall Poland. Ostatnio pracował na stanowisku rzecznika prasowego spółki TAURON Dystrybucja, gdzie odpowiadał za województwa śląskie i dolnośląskie. Łukasz Zimnoch jest doktorem nauk politycznych, na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Marketingu Politycznego w Warszawie uzyskał specjalizację menadżera medialnego.
Jak mówi osoba znająca kulisy zmian w Tauronie, roszada na stanowisku rzecznika prasowego wynika ze zmian struktury spółki. Niewykluczone, że powstanie jeden zespół prasowy i PR obsługujący kilka spółek.
W Tauronie pozostaje dotychczasowy rzecznik Daniel Iwan, który jednak ma się teraz zająć komunikacją spółki Tauron Wydobycie, do której należą kopalnie w Jaworznie (Janina i Sobieski) oraz w Brzeszczach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze