Reklama

Ewakuacja Galerii Katowickiej

Ewakuacja w Katowicach. Z Galerii Katowickiej musiały wyjść wszystkie osoby. Jak informuje placówka handlowa, to planowane działania.

Przed otwarciem większości lokali w centrum handlowym w Katowicach odbyła się ewakuacja. O godzinie 7.30 z Galerii Katowickiej musiały wyjść wszystkie przebywające w środku osoby. Akcja ewakuacyjna była zaplanowana.

"Pozwoli ona wszystkim służbom zaangażowanym w działalność operacyjną obiektu, a także pracownikom punktów handlowo-usługowych przebywającym w tym czasie w obiekcie na praktyczne sprawdzenie scenariuszy działań zawartych w Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, zwłaszcza dotyczących zasad postępowania i kierunków ewakuacji oraz wypracowania zachowania przydatnego w sytuacji realnego zagrożenia" - poinformowała Galeria Katowicka.

Reklama

Jest to również przygotowanie do organizowanych co dwa lata pełnych ćwiczeń przeciwpożarowych. Po kilkunastu minutach wszyscy mogli wrócić do środka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości