Reklama

Elka znowu nie kursuje. To już kolejna przerwa

Po raz kolejny „Elka” będzie nieczynna. W najbliższych dniach ponownie konieczna jest przerwa w kursowaniu kolejki. Powód to trwająca inwestycja.

Z końcem maja Park Śląski poinformował, że w związku z budową drugiego odcinka „Elkę” trzeba zamknąć do odwołania. Nastąpiło to nagle, zaledwie po miesiącu od jej uruchomienia. O tym, że wystąpiły jakieś nieprzewidziane wcześniej zmiany w harmonogramie prac nad drugą „nitką” świadczy również to, że w rozkładzie jazdy kolejka miała jeszcze działać normalnie do końca maja. Park Śląski twierdził jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Przerwa trwała prawie miesiąc, do 17 lipca, gdy kolejka zaczęła ponownie kursować na odcinku Stadion Śląski – Wesołe Miasteczko.

Po niespełna dwóch tygodniach „Elkę” trzeba wyłączyć z ruchu. Jak informuje Park Śląski, powód jest ten sam. Chodzi o prace związane z budową połączenia Wesołego Miasteczka i Planetarium. Tym razem wiadomo, ile potrwa przerwa. Nie będzie długa, ale akurat wypada w weekend, gdy atrakcja cieszy się największą popularnością. „Elka” będzie nieczynna od 29 do 31 lipca. Po przerwie ma kursować w godzinach od 11:00 do 21:00.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości