Reklama

Dzisiaj czarny marsz w Katowicach. Mogą być korki

Ulicami Katowic może przejść nawet kilka tysięcy ludzi. Będzie też kontrmanifestacja i urtudnienia, bo wszystko odbędzie się w godzinach szczytu. Policja radzi omijać centrum.

Manifestacje będą dwie. Według zapowiedzi, w tej większej udział weźmie około 2 000 osób. Czarny marsz przejdzie: Al. Korfantego, ul. Piotra Skargi, ul. Stawową i ul. 3 Maja. Zakończy się pikietą na ul. Warszawskiej. - Kierowcy na pewno muszą się liczyć z utrudnieniami. Najlepiej jakby omijali centrum miasta - mówi aspirant Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy KMP w Katowicach.

Pochód rozpocznie się o godzinie 17, manifestacja może potrwać aż do 21. W drugim zgromadzeniu, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dla Życia i Rodziny, ma wziąć udział od 30 do 50 osób. Najpierw staną przed Superjednostką od strony Al. Korfantego (15.45-16.50). Następnie, o godzinie 17, uczestnicy przeniosą się w okolice Teatru Śląskiego. Obydwie manifestacje zabezpieczy 50 funkcjonariuszy policji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości