Pasażerowie mogą już kupić bilety we wszystkich biletomatach solarnych. ZTM poinformował, że w Metropolii uruchomiono 132 nowe urządzenia. To na razie ostatnia duża inwestycja w automaty biletowe.
Działają już wszystkie nowe biletomaty w Metropolii. Urządzenie różnią się od tych, które do tej stały na przystankach. Nie tylko wyglądem zewnętrznym. Można w nich kupić każdy bilet z taryfy Zarządu Transportu Metropolitalnego, zarówno elektroniczny, jak i papierowy. Można zapłacić monetami, kartą, BLIKiem i środkami na koncie Transport GZM.
Najwięcej biletomatów w Katowicach
Jak pisaliśmy już wcześniej, rozszerzenie sieci biletomatów o 132 urządzenia sprawia, że jest ich prawie dwa razy więcej niż do tej pory. Łącznie w gminach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii dostępnych jest teraz 240 urządzeń. Najwięcej stanęło zamontowano na terenie Katowic. Łącznie jest ich 17. Stanęły na 16 przystankach, a na ul. Mickiewicza urządzenie jest zlokalizowane trochę dalej od przystanków przy ul. Skargi, a dokładnie pośrodku deptaku przed Supersamem. Poniżej lista lokalizacji:
Dodatkowym atutem nowych biletomatów jest możliwość ich łatwego przenoszenia. Urządzenia są mobilne, więc w zależności od potrzeb ich lokalizacja może być zmieniana.
Zasilane tylko słońcem
Według ZTM, nowe biletomaty tworzą największy systemem tego typu urządzeń solarnych w Polsce. Urządzenia są zasilanie wyłącznie energią słoneczną. To oznacza, że ZTM nie będzie ponosił kosztów związanych ze zużyciem prądu. Jak podaje organizator transportu, roczny koszt zasilania 132 urządzeń mógłby wynieść nawet 250 tys. zł. W przybliżeniu tyle uda się zaoszczędzić dzięki tym urządzeniom. Jednak ZTM zaznacza, że trudno o precyzyjne dane. - Oszacowanie oszczędności jest trudne, ponieważ zależne jest to od wielu czynników, m.in. od cen energii elektrycznej oraz poziomu jej potencjalnego zużycia, a to z kolei jest zależne od liczby przeprowadzanych transakcji w urządzeniach i typów płatności - wyjaśnia Karol Gocyła, naczelnik Wydziału Infrastruktury Stacjonarnej w ZTM.
Całkowity koszt zakupu biletomatów oraz ich utrzymania przez 10 lat wynosi ok. 13 mln zł, z czego ponad 4,7 mln zł to dofinansowanie z rządowego funduszu Polski Ład .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Poczekam na artykul kiedy te cuda sie zwroca
Czyli w zimę zapewne biletu nie kupimy, bo produkcja z paneli jest wtedy mizerna i bateryjki się nie naładują...
A gdyby tak zlecić organizacje transportu publicznego profesjonalistom. Ile dzięki temu możnaby zaoszczędzić ?
Poczekam na artykul kiedy te cuda sie zwroca
Czyli w zimę zapewne biletu nie kupimy, bo produkcja z paneli jest wtedy mizerna i bateryjki się nie naładują...
A gdyby tak zlecić organizacje transportu publicznego profesjonalistom. Ile dzięki temu możnaby zaoszczędzić ?