Reklama

Architektura i design w Katowicach. Rozpoczęły się targi 4 Design Days

Redakcja
Projektanci pomogą urządzić mieszkanie, dzieci stworzą familok, a gwiazdy opowiedzą o tym, jak mieszkają. W Spodku i MCK rozpoczęły się targi 4 Design Days. Przez kilka dni w Katowicach będą gościć m.in. znani architekci i projektanci.

Dwa dni dla ekspertów, a w weekend dni otwarte. Czterodniowe wydarzenie w MCK to okazja, aby zapoznać się z aktualnymi trendami w projektowaniu, budowaniu i urządzaniu wnętrz. Odbędą się dyskusje na temat architektury. Będzie można posłuchać rozmów architektów, designerów, krytyków i ekspertów o kondycji architektury i designu w naszym kraju. W sobotę i niedzielę projektanci pomogą chętnym w zaprojektowaniu kuchni czy łazienki oraz doradzą jak je urządzić. Wystarczy przynieść ze sobą rzuty mieszkania lub domu i przygotować pytania. Z kolei o swoich sposobach na mieszkanie opowiedzą m.in. Omenaa MensahZbigniew Urbański. W trakcie targów Karina Zuchora, finalistka II edycji programu Masterchef, poprowadzi pokazy kulinarne. W tym czasie w Spodku eksperci wrócą do architektonicznych korzeni Śląska. Opowiedzą m.in. o katowickiej modernie i willach właścicieli fabryk, kopalń oraz hut. Na 4 Design Days warto zabrać dzieci. Będzie specjalna strefa, gdzie będą mogły zaprojektować swój wymarzony plac zabaw. Dla nieco starszych SARP przygotuje warsztaty architektoniczne. Ponadto dzieci zaprojektują familok i stworzą makietę łączącą dom z ogrodem.

4 Design Days to również dobra okazja do zapoznania się z ofertą projektantów, firm budowlanych i producentów wyposażenia wnętrz. W MCK stoiska wystawi ponad 300 wystawców. W czwartek i piątek wydarzenie będzie dostępne tylko dla profesjonalistów i osób związanych z branżą. Natomiast sobota i niedziela to dni otwarte. W weekend impreza potrwa od 10 do 18. Wstęp kosztuje 5 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet rodzinny). Można je kupić online TUTAJ lub w kasie na miejscu. Szczegółowy program 4 Design Days znajduje się TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*