Reklama

Andrzej Duda ponownie prezydentem Polski, według sondażu exit poll

Redakcja
Według sondażu exit poll, czyli ankietowego badania sprzed lokali wyborczych przeprowadzonego przez firmę Ipsos, prezydentem Polski na kadencję 2020-2025 został Andrzej Duda, który zdobył 50,4% głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 49,6%.

Wiadomo było, że to będzie bardzo wyrównana rywalizacja. Polska w swoich preferencjach była i jest podzielona niemal po równo. Właśnie to wyszło z badania exit poll.

To tylko sondaż, a prawdziwe wyniki wyborów mogą się od niego różnić o około 2%. Pierwsze oficjalne wyniki głosowania w II turze powinny już być znane w nocy.


Tagi:

Komentarze

 1. ***** *** 12 lipca, 2020 at 11:10 pm - Reply

  Brawo młodzi! Jesteśmy siłą! Jutro jest nasze! Pokazaliśmy, że mamy dość gnicia w studenckich melinach po babci, gdzie warunki urągają ludzkiej godności. PiS doprowadził do patologii na rynku nieruchomości, gdzie większość nowych mieszkań jest kupowana „pod inwestycję” za gotówkę, coraz trudniej o kredyt hipoteczny, zlikwidowano program Mieszkanie dla Młodych, spekulanci pompują bańkę, a mieszkania stały się instrumentem finansowym. Młodzi potrzebują mieszkań do rozwoju, do pracy zdalnej, do założenia rodziny i żeby zapewnić bezpieczeństwo. 500 nie działa. Dzietność spada. Mamy dość! PiS musi odejść i my do tego doprowadzimy! Zjednoczenie Młodych! Różne poglądy, jeden cel. Dziś gramy do jednej bramki. Homo, hetero, lewak, prawak, w nas jest siła! PiS nie dba o nas młodych. PiS dba o patologię i o emerytów. Ale to my jesteśmy przyszłością. My chcemy tu żyć, tu mieszkać. Chcemy mieć warunki do rozwoju. Jeden sztandar, wspólny cel: ***** ***

  • rohaks 13 lipca, 2020 at 12:45 am Reply

   Antypisem przegrał Trzaskowski. Jedno jest pewne w PO. Trzecich wyborów Dudzie nie pozwolą wygrać. A tego że dziś jest źle jak za PO to nikomu nie wmówisz. Lewak, prawak. Jakby wszystko było jedno to by g… było miód.
   A o patologię to chodzi ci o zasiłki, które są w każdym kraju tylko u nas nazywa się patologią?

Dodaj komentarz

*
*