Reklama

W piątek manifestacja przeciwko muzułmanom w Katowicach

Demonstracja przeciwników przyjmowania imigrantów z 25 września 2015 roku

Szymon Kosek
Nie chcą w Katowicach Ligi Muzułmańskiej ani islamskich rodzin. Dlatego w piątek podpiszą petycję do prezydenta miasta, a potem przejdą pod Centrum Kultury Islamu.

Demonstracja rozpocznie się o godz. 11 na katowickim Rynku. Organizatorzy będą zbierać podpisy pod petycją do prezydenta Marcina Krupy, wyrażającej sprzeciw wobec finansowania Ligi Muzułmańskiej z miejskiego budżetu. Następnie organizatorzy zaniosą ją do urzędu miasta. Ok. 12 uczestnicy zgromadzenia przejdą pod Centrum Kultury Islamu przy ul. Warszawskiej 50. Wręczą tam muzułmanom notę uznającą ich organizację za niepożądaną.

– Uznaliśmy, że protest pod Centrum Kultury Islamu jest jak najbardziej zasadny. Jednym z powodów było zabójstwo Polaka w Berlinie, nałożył się na to jeszcze pomysł sprowadzenia do Katowic rodziny z Aleppo – mówi Sławomir Czech, organizator demonstracji.

W manifestacji wezmą udział m.in. Kongres Nowej Prawicy, Kongres Zjednoczenia Narodowego, Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska i Kukiz’15. Organizatorzy spodziewają się 150 osób.

 

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. Julia Grudzień 30, 2016 at 6:03 pm - Odpowiedz

  To straszne. Jestem stuprocentową Ślązaczką i nie zgadzam się z tymi pełnymi nienawiści prymitywami. Czy ludziom już zupełnie odjęło rozum i wyprało uczucia? Naprawdę lepiej mieć za sąsiadów uchodźców z Aleppo niż kogoś takiego. Sto razy lepiej.

 2. Karol Werner Grudzień 30, 2016 at 6:01 pm - Odpowiedz

  A można gdzies złożyc wniosek, że nie chce się w Katowicach ONR i innych pseudopatryiotycznych organizacji tego typu siejących tylko krzyk, wrzask i nienawiść?

  • Julia Grudzień 30, 2016 at 6:04 pm Odpowiedz

   O tak, tak. Podpiszę natychmiast, podobnie jak cała moja rodzina i wszyscy przyjaciele.

 3. McBro Grudzień 30, 2016 at 9:42 am - Odpowiedz

  Bardzo dobrze, nie mozna sobie pozwolic zeby zrobili to samo co w Anglii

 4. Prawdziwy Polak Grudzień 29, 2016 at 8:28 pm - Odpowiedz

  Rozumiem, że dalszym krokiem będzie plebiscyt i powrót do Rzeszy. Hanysom w dupach się poprzewracało

  • awajz Grudzień 30, 2016 at 11:33 am Odpowiedz

   Prawdziwy Polak e gościu zdecyduj się bo jaki z ciebie Prawdziwy Polak skoro nie jesteś na manifestacji w Katowicach? To rasiści tą manifę zorganizowali, co prawa jestem przeciwko rasizmowi, ale też nie chcę by nasze miasta zostały opanowane przez ciapatych dzikich bandziorów

  • AngelusSilesius Grudzień 30, 2016 at 9:05 am Odpowiedz

   A kaj Ty cowieku zobejrzisz sam tukej abo hań tam Hanysa???
   Na ślōnsku mosz 50% : najduchów, hadziaji, ogółym Polaków, kerzy sam tu zjechali do roboty abo „spadochroniarzy politykierów”

   • b1234 Grudzień 30, 2016 at 10:54 am Odpowiedz

    I jeszcze w pysk pnioków. Same imigranty z Polski centralnej i Galicji. I oni mówią, że nie wolno przyjmować uchodźców. Wstyd i żenada.

   • Prawdziwy Polak Grudzień 30, 2016 at 9:43 am Odpowiedz

    W takim razie przepraszam prawdziwych Hanysów

 5. Mirek Grudzień 29, 2016 at 4:34 pm - Odpowiedz

  Niech sobie muzułmanów przyjmuje Platforma Obywatelska ze Śląska, np B Budka i inni z bandy złodziei

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij