Reklama

Są imprezy, są utrudnienia. Niektóre ulice w Katowicach będą w ten weekend zamknięte

Ul. Dobrowolskiego jest zamknięta już od rana.

Redakcja
Będą problemy z dojazdem w okolice lotniska na Muchowcu i strefy kultury. W nadchodzący weekend w Katowicach odbędą się dwie duże imprezy, a to oznacza utrudnienia na drogach.

W sobotę na lotnisku Muchowiec odbędą się Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. O szczegółach imprezy piszemy TUTAJ. Przed, w czasie i po Międzynarodowych Pokazach Pirotechnicznych drogi otaczające teren lotniska zostaną zamknięte. Od godziny 6 rano w sobotę do 6 rano w niedzielę nie będzie można wjechać na ulice: Lotnisko, Pułaskiego (wyłączone będzie skrzyżowanie z ul. Lotnisko, będzie tu wjazd na parking dla gości wydarzenia), Rodańską (nie będzie możliwe wjechanie od ul. Alpejskiej), Szybowcową (wyłączenie na wysokości ul. Lotnisko), Francuską (zamknięta od skrzyżowania z ul. Ceglaną aż do przystanku autobusowego Muchowiec Park). Mapę z zaznaczonymi ulicami wyłączonymi z ruchu można zobaczyć TUTAJ.

Utrudnienia wystąpią też w związku z festiwalem Tauron Nowa Muzyka. Jak informuje katowicka policja, od rana w piątek zamknięte są ulice Dobrowolskiego, Góreckiego i Olimpijska na odcinku od AL. Roździeńskiego do ul. Skrzypka. Tak będzie do niedzieli do godziny 10.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*