Reklama

W piątek manifestacja przeciwko muzułmanom w Katowicach

Demonstracja przeciwników przyjmowania imigrantów z 25 września 2015 roku

Szymon Kosek
Nie chcą w Katowicach Ligi Muzułmańskiej ani islamskich rodzin. Dlatego w piątek podpiszą petycję do prezydenta miasta, a potem przejdą pod Centrum Kultury Islamu.

Demonstracja rozpocznie się o godz. 11 na katowickim Rynku. Organizatorzy będą zbierać podpisy pod petycją do prezydenta Marcina Krupy, wyrażającej sprzeciw wobec finansowania Ligi Muzułmańskiej z miejskiego budżetu. Następnie organizatorzy zaniosą ją do urzędu miasta. Ok. 12 uczestnicy zgromadzenia przejdą pod Centrum Kultury Islamu przy ul. Warszawskiej 50. Wręczą tam muzułmanom notę uznającą ich organizację za niepożądaną.

– Uznaliśmy, że protest pod Centrum Kultury Islamu jest jak najbardziej zasadny. Jednym z powodów było zabójstwo Polaka w Berlinie, nałożył się na to jeszcze pomysł sprowadzenia do Katowic rodziny z Aleppo – mówi Sławomir Czech, organizator demonstracji.

W manifestacji wezmą udział m.in. Kongres Nowej Prawicy, Kongres Zjednoczenia Narodowego, Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska i Kukiz’15. Organizatorzy spodziewają się 150 osób.

 


Tagi:

Komentarze

 1. Julia 30 grudnia, 2016 at 6:03 pm - Reply

  To straszne. Jestem stuprocentową Ślązaczką i nie zgadzam się z tymi pełnymi nienawiści prymitywami. Czy ludziom już zupełnie odjęło rozum i wyprało uczucia? Naprawdę lepiej mieć za sąsiadów uchodźców z Aleppo niż kogoś takiego. Sto razy lepiej.

 2. Karol Werner 30 grudnia, 2016 at 6:01 pm - Reply

  A można gdzies złożyc wniosek, że nie chce się w Katowicach ONR i innych pseudopatryiotycznych organizacji tego typu siejących tylko krzyk, wrzask i nienawiść?

  • Julia 30 grudnia, 2016 at 6:04 pm Reply

   O tak, tak. Podpiszę natychmiast, podobnie jak cała moja rodzina i wszyscy przyjaciele.

 3. McBro 30 grudnia, 2016 at 9:42 am - Reply

  Bardzo dobrze, nie mozna sobie pozwolic zeby zrobili to samo co w Anglii

 4. Prawdziwy Polak 29 grudnia, 2016 at 8:28 pm - Reply

  Rozumiem, że dalszym krokiem będzie plebiscyt i powrót do Rzeszy. Hanysom w dupach się poprzewracało

  • awajz 30 grudnia, 2016 at 11:33 am Reply

   Prawdziwy Polak e gościu zdecyduj się bo jaki z ciebie Prawdziwy Polak skoro nie jesteś na manifestacji w Katowicach? To rasiści tą manifę zorganizowali, co prawa jestem przeciwko rasizmowi, ale też nie chcę by nasze miasta zostały opanowane przez ciapatych dzikich bandziorów

  • AngelusSilesius 30 grudnia, 2016 at 9:05 am Reply

   A kaj Ty cowieku zobejrzisz sam tukej abo hań tam Hanysa???
   Na ślōnsku mosz 50% : najduchów, hadziaji, ogółym Polaków, kerzy sam tu zjechali do roboty abo “spadochroniarzy politykierów”

   • b1234 30 grudnia, 2016 at 10:54 am Reply

    I jeszcze w pysk pnioków. Same imigranty z Polski centralnej i Galicji. I oni mówią, że nie wolno przyjmować uchodźców. Wstyd i żenada.

   • Prawdziwy Polak 30 grudnia, 2016 at 9:43 am Reply

    W takim razie przepraszam prawdziwych Hanysów

 5. Mirek 29 grudnia, 2016 at 4:34 pm - Reply

  Niech sobie muzułmanów przyjmuje Platforma Obywatelska ze Śląska, np B Budka i inni z bandy złodziei

Dodaj komentarz

*
*