Reklama

Rodzice zapraszają rodziców do Pałacu Młodzieży

Redakcja
Duże wydarzenie w Pałacu Młodzieży dla całych rodzin. Rodzice będą mogli poznać rodziny zastępcze i porozmawiać o ich doświadczeniach. W trakcie Dnia Rodzicielstwa Zastępczego dzieci nie będą się nudziły. Na dziedzińcu Pałacu Młodzieży będą gry i zabawy z animatorami.

Każdy rodzic ma inne powód, dla którego postanowił zaopiekować się nie swoim dzieckiem. Druga konferencja rodzin zastępczych w Katowicach to najlepsza okazja, żeby posłuchać o różnych doświadczeniach rodziców. – To jest ważne, żeby ludzi uświadomić. Żeby wiedzieli z czym chcą się zmierzyć. Ja to wiem sam po sobie i myślę, że to pomogło być również rodzicem dla mojego dziecka – mówi Sebastian Imiołczyk, ojciec nastoletniego chłopca i rodzic zastępczy dziewczynki w podobnym wieku. W zeszłym roku rodzice po raz pierwszy postanowili wyjść z inicjatywą i zaprosić na dużą imprezę. Wtedy sale Pałacu Młodzieży były pełne. Teraz, podczas II Obchodów Dnia Rodzicielstwa, plan jest podobny. W trakcie wydarzenia będzie można wysłuchać krótkich, 15-minutowych wystąpień. Panele będą dotyczyły m.in. bezpieczeństwa dzieci w internecie czy adopcji. W międzyczasie rodzinami zastępczymi i ekspertami będzie można porozmawiać. To część programu dla dorosłych. Z kolei dla dzieci przygotowano po raz kolejny atrakcje na dziedzińcu pałacu młodzieży. Miejsce zamieni się na kilka godzin w duży plac zabaw. Dziećmi zajmą się animatorzy. Wydarzenie odbędzie się w przyszły czwartek, 17 maja. Udział jest darmowy. Więcej TUTAJ.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij