Reklama

Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim

Piotr Małachowski. Fot. Tomasz Żak/biuro prasowe UMWŚ.

Ł. K.
Memoriał Kamili Skolimowskiej przenosi się z Warszawy do Chorzowa. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów, choć impreza odbędzie się dopiero za rok.

Dzisiaj na murawę Stadionu Śląskiego spadła pierwsza kula i pierwszy dysk. To dlatego, że został podpisany list intencyjny dotyczący organizacji pierwszej imprezy lekkoatletycznej w Chorzowie. – To, że ten stadion będzie narodowym obiektem lekkoatletycznym staje się nie tylko słowami, ale staje się faktem – powiedział Wojciech Saługa marszałek województwa śląskiego. Memoriał Kamili Skolimowskiej, najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej, która zmarła w 2009 roku, przenosi się na Śląski ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Dzisiaj swoje pierwsze rzuty na nowym obiekcie oddali polscy medaliści olimpijscy: Anita Włodarczyk i Piotr Małachowski.

Impreza na Stadionie odbędzie się 22 sierpnia 2018 roku. Bilety można kupować od dzisiaj. Ceny są na razie niskie. Zaczynają się od 10 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne). Pierwsze 1000 biletów zostanie sprzedanych z autografami polskich sportowców. Bilety są dostępne TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij