Reklama

Jarmark staroci na katowickim Rynku

Źródło: www.wehikulczasu.eu.

Redakcja
Na Rynku w Katowicach za kilka dni odbędzie się targ staroci. Podczas wydarzenia będzie można kupić oryginalne przedmioty. To propozycja nie tylko dla kolekcjonerów płyt winylowych, znaczków czy monet.

Za kilka dni na katowickim Rynku odbędzie się jarmark staroci. Po raz kolejny przyjadą przed Skarbkiem będzie można pooglądać i kupić stare przedmioty. W poprzednich edycjach „Wehikułu czasu”, bo tak nazywa się jarmark, oferta była szeroka. Na stoiskach można było znaleźć m.in. stare zegarki, meble i inne przedmioty do wyposażenia wnętrz.  Nie brakowało przedmiotów o dużej wartości jak antyki czy dzieła sztuki. Również tym razem oferta ma być bogata. Wydarzenie na Rynku to propozycja nie tylko dla kolekcjonerów i miłośników retro. Jarmark staroci rozpocznie się w piątek, 20 kwietnia, i potrwa przez 3 dni. Stoiska będą czynne w godzinach 10-18.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij