Reklama

Zwiedzanie w Kolejach Śląskich na zakończenie wakacji. Dzisiaj zapisy

Redakcja
Zakończenie wakacji w Kolejach Śląskich. Po raz kolejny przewoźnik udostępnia swoją bazę miłośnikom kolei. Poprzednie okazje do zwiedzania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Koleje Śląskie przygotowały atrakcję na zakończenie wakacji. W sobotę, 27 sierpnia, spółka chce pokazać swoją pracę od zaplecza. Po raz pierwszy zaproszono gości z zewnątrz do bazy w 2020 roku. Pierwsze wizyty cieszyły się dużą popularnością. Szybko zapełniała się liczba zwiedzających.

W trakcie wycieczki po bazie przewidziano m.in. wizytę w kabinie maszynisty, zwiedzanie hali napraw, obejrzenie podwozia pojazdów szynowych, prezentację możliwości jednego z najnowocześniejszych symulatorów pojazdu kolejowego, a także spotkanie z pracownikami kolejowymi, którzy odpowiedzą na pytania gości. Zwiedzanie jest bezpłatne, a liczba miejsc – ograniczona. Wejście na teren bazy zaplanowano w dwóch turach. Pierwsza grupa wyruszy podstawionym pociągiem z dworca w Katowicach z peronu czwartego o godzinie 9.00, a druga – o 12.00.

Dzisiaj rusza rejestracja poprzez formularz internetowy, który dostępny będzie od godziny 16.00, pod adresem okazjonalne.kolejeslaskie.com. Szczegóły, w tym regulamin, są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. krzychu 24 sierpnia, 2022 at 4:04 pm - Reply

    formularz miał ruszyć o 16..16 wchodzę na stronę, „rezerwacja miejsc zakończona”
    śmiech na sali..

  2. Piotr 24 sierpnia, 2022 at 2:24 pm - Reply

    Zaproście dzieci na dworzec PKP w Katowicach i zaproście do udziału w konkursie: co właśnie powiedziała pani poprzez megafony/głośniki ? 😉 Z poziomu tej kakofonii śmieją się nawet kolejarze… Czy osoby kompetentne tego nie słyszę ??!!

Dodaj komentarz

*
*