Reklama

Znów można kupić wspólny bilet na 5 atrakcji Parku Śląskiego

Redakcja
Od 1 czerwca ponownie dostępny jest w sprzedaży wspólny bilet do Parku Śląskiego. Pozwala on na skorzystanie z pięciu atrakcji parku: wesołego miasteczka, zoo, skansenu, stadionu i kolejki linowej. Bilet trzeba wykorzystać do końca października. Przez pierwsze dwa tygodnie obowiązują promocyjne ceny.

Jeśli ktoś kupi wspólny bilet do polowy czerwca zapłaci 150 zł (indywidualny) i 350 zł (rodzinny 2+2). To oszczędność odpowiednio 69 i 300 zł. Potem ceny wzrosną do 170 i 390 zł.

Bilet ważny jest do 31 października. Do tego czasu można go wykorzystać do zwiedzenia Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” i Stadionu Śląskiego, odwiedzenia Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, przejażdżki w jedną stronę kolejką linową „Elka” oraz wstępu do Legendii, czyli Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Co ważne, w przypadku biletu rodzinnego, wszystkie osoby muszą wejść do danego obiektu jednocześnie. Jeśli ktoś nie wykorzysta w pełni wspólnego biletu do 31 października, to wejściówka przepada.

Bilet wspólny będzie można kupić na kilka sposobów. Za pośrednictwem sklepu internetowego na www.parkslaski.pl, w Punkcie Parkowej Informacji przy placu przed główną bramą zoo w tygodniu i weekendy. Na stacjach kolei linowej Elka (w soboty i niedziele na obydwu stacjach, w tygodniu na stacji Stadion Śląski). Kolejnym miejscem jest kasa w budynku dyrekcji Parku Śląskiego przy Alei Różanej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-14.30).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*