Reklama

Zniknęła karta płatnicza, a później płacił nią ten mężczyzna [WIDEO]

Redakcja
Policjanci z Katowic poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o przywłaszczenie portfela. W środku była karta płatnicza, z której później zniknęły pieniądze. Twarz mężczyzny nagrała kamera przy bankomacie.

W Katowicach jest poszukiwany mężczyzna, który miał przywłaszczyć portfel w okolicy dworca autobusowego. W środku znajdowały się dokumenty i karta płatnicza. Portfel zniknął 14 lutego. Później ktoś płacił tą kartą zbliżeniowo. Niewykluczone, że to mężczyzna, który został nagrany przez kamerę jednego z bankomatów w centrum Katowic. Sprawą przywłaszczenia portfela oraz kradzieży pieniędzy poprzez płatności zbliżeniowe zajmują się policjanci z komisariatu VI policji w Katowicach. Policja prosi o pomoc w namierzeniu mężczyzny widocznego na nagraniu.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny, widocznego na nagraniu są proszone o kontakt z policjantami z komisariatu VI policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 91, 47 851 38 50 lub e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*