Reklama

Zmiany na węźle w Giszowcu. Rondo zostanie zlikwidowane

Redakcja
Od dzisiaj zmiana organizacji ruchu i rozpoczęcie likwidacji ronda na węźle w Giszowcu. Wykonawca przebudowy przystępuje do kolejnych prac. Ma już niewiele czasu na ich zakończenie.
Powoli dobiega końca inwestycja drogowa w Giszowcu. Zgodnie z aneksowaną wielokrotnie umową, termin zakończenia prac przez wykonawcę, firmę NDI, ustalono na 31 sierpnia. Jeszcze w tym miesiącu będą trwały wykończeniowe roboty na węźle Giszowiec. Żeby możliwe było ich prowadzenie, dzisiaj wprowadzone zostaną kolejne zmiany dla kierowców. Organizację ruchu prezentuje poniższa mapa.
Po zakończeniu prac wraz z końcem sierpnia rozpoczną się obiory techniczne w celu uzyskania całościowego pozwolenia na użytkowanie nowego węzła. Odbiory mogą potrwać nawet kilka miesięcy.

Tagi:

Komentarze

  1. kukura 1 sierpnia, 2022 at 8:51 am - Reply

    Na Giszowcu. Oczekiwałbym od tzw. dziennikarzy poprawnosci językowej.

    „Przyimek na łączymy z nazwami terytoriów niesamodzielnych, np. dzielnic (mieszkam na Mokotowie, na Ochocie, na Woli – także z czasownikami ruchu: jadę na Mokotów, na Ochotę, na Wolę), natomiast w (oraz do – z czasownikami ruchu) – z nazwami obszarów samodzielnych (mieszkam w Europie, w Polsce, w Warszawie – jadę do Europy, do Polski, do Warszawy).”

Dodaj komentarz

*
*