Reklama

Zaginął Sylwester Suszek. To założyciel największej w Polsce giełdy kryptowalut, która miała siedzibę w Katowicach

Redakcja
Rodzina zgłosiła na policję zaginięcie Sylwestra Suszka. Od kilku dni nie nawiązał z nią kontaktu. To założyciel największej w Polsce giełdy kryptowalut. Wielokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych swoim bogactwem.

Jak głosi policyjny komunikat, Sylwester Suszek zaginął 10 marca. Wyjechał rano z domu w Katowicach na spotkanie biznesowe w Czeladzi. Po jego zakończeniu, około godz. 15, odjechał w nieznanym kierunku. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia był ubrany w czarne buty sportowe z pomarańczowymi elementami, oliwkowo-czarną kurtkę z żółtym paskiem, niebieskie jeansy i czarną bluzę. Miał przy sobie saszetkę przewieszaną przez ramię.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami komendy miejskiej w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 120 00, e mail: [email protected] lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Sylwester Suszek to założyciel i długoletni prezes giełdy kryptowalut BitBay, która miała swoją siedzibę przy ul. Kępowej w Brynowie. Na handlu bitcoinami katowiczanin drobił się dużych pieniędzy. Nigdy nie ukrywał, że dobrze mu się powodzi, m.in. zamieszczając zdjęcia, na których pozował przy drogich i luksusowych samochodach. Miał mieć także helikopter i apartament w Dubaju.

Z założoną przez siebie firmą pożegnał się w maju 2021 roku. W listopadzie giełda BitBay zmieniła nazwę na Zonda.


Tagi:

Komentarze

  1. Tom 22 czerwca, 2022 at 4:49 pm - Reply

    A nie zniknęło wraz z nim BTC z jego zagranicznej giełdy crypto?

  2. Piotr 14 marca, 2022 at 9:24 pm - Reply

    Dosyć późno zgłoszono to zaginięcie…

Dodaj komentarz

*
*