Reklama

Zabrali perfumy ze sklepu w Dąbrówce Małej. Policja szuka tej dwójki

Redakcja
Trzy osoby poszukiwane w związku z kradzieżami perfum w Katowicach. Policjanci publikują zdjęcia kobiety i mężczyzny zrobione w jednej z drogerii.

Dwie osoby i trzy kradzieże w tym samym sklepie w Katowicach. W centrum handlowym Dąbrówka Mała doszło do kradzieży. W ciągu dwóch tygodni z jednej z drogerii zniknęły drogie perfumy. Najpierw, 30 grudnia 2019 i 7 stycznia 2020, sklep odwiedził mężczyzna. Po tych dwóch wizytach na półce brakowało towaru o wartości ponad 1,1 tys. zł.

Kolejna kradzież miała miejsce w tym samym sklepie 15 stycznia. Tym razem ze sklepu perfumy miała wynieść kobieta. Starty wynoszą 700 zł.

Wizerunek dwójki podejrzewanych został nagrany przez kamery monitoringu. Policjanci proszą o pomoc w ich namierzeniu. Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać te osoby lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 18 lub pod adresem e-mail: kp5katowice.ka.policja.gov.pl.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*