Reklama

Za kilka dni otwarcie wodnego placu zabaw w Dolinie Trzech Stawów

Ł. K.
Po prawie dwóch latach od głosowania na ten projekt w Budżecie Obywatelskiej, otwarty zostanie wodny plac zabaw w Dolinie Trzech Stawów. Jego pomysłodawczyni jest zadowolona z efektu, ale już zastanawia się nad powiększeniem atrakcji dla dzieci. Wodny plac zabaw będzie dostępny bezpłatnie od wtorku.

We wtorek informowaliśmy o tym, że zakończyły się prace w Dolinie Trzech Stawów. Budowa wodnego placu zabaw trwała kilka miesięcy. Efekty można już obejrzeć przez ogrodzenie. Jednak na otwarcie trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni. Projekt był realizowany długo, bo konieczna była zmiana lokalizacji. – Po tych wszystkich perturbacjach cieszę się, że on w ogóle powstał – mówi Monika Woźniak, pomysłodawczyni wodnego placu zabaw. Z efektu jest zadowolona, ale chciałaby, żeby nowa atrakcja dla dzieci była większa i lepiej wyposażona. Projekt został okrojony, bo dużo pieniędzy pochłonęło doprowadzenie kanalizacji do nowej lokalizacji. Pani Monika już zastanawia się nad złożeniem kolejnego wniosku, który powiększyłby wodny plac zabaw.

Wielkie otwarcie ma się odbyć we wtorek, 1 sierpnia, o godzinie 10.30. Ma w nim wziąć udział prezydent Marcin Krupa. Od tego momentu atrakcja będzie dostępna bezpłatnie dla każdego. Na razie nie wiadomo na jak długo. Wszystko zależy od pogody.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*