Reklama

Wypadek przy Galerii Libero. Są duże utrudnienia

Redakcja
Wypadek z udziałem skutera i samochodu osobowego marki Tesla na ul. Kościuszki przy Galerii Libero. Już są utrudnienia, a mogą być jeszcze większe.

Około godz. 14 na ul. Kościuszki na wysokości Galerii Libero doszło do zderzenia, w którym poszkodowany został kierujący skuterem. Nieprzytomny został zabrany do szpitala. Jest w stanie ciężkim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to on wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, jadąc ul. Kolejową od strony wschodniej. Na ul. Kościuszki uderzyła w niego Tesla. Kierowca samochodu odjechał z miejsca wypadku, ale niedługo później został zatrzymany na ul. Stalowej w Katowicach. Jak tłumaczył policjantom, był w szoku. Wrócił z nimi na miejsce zderzenia.

Na miejscu pracują policjanci, ale na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.


Tagi:

Komentarze

 1. dvbd 13 sierpnia, 2022 at 12:52 am - Reply

  N a Stawowej to juz przesiadł się inny kierowca, bo tamten był na podójnym gazie.

 2. Mirela 14 lipca, 2021 at 6:20 pm - Reply

  Witam bardzo proszę o sprostowanie artykułu i przedstawienie faktów a nie domysłów. Jeśli kierowca po uderzeniu traci przytomność lub kontrolę nad pojazdem i doprowadza to do tego, że pojazd odjeżdża na odległość kilkuset metrów to można mówić o ucieczce z miejsca zdarzenia?!?!
  Rozumiem chęć szybkiego przekazania chwytliwych informacji, ale w takich przypadkach godzi to w dobre imię człowieka.

  • Grzegorz Żądło 14 lipca, 2021 at 6:29 pm Reply

   Pojazd sam odjechał na odległość kilkuset metrów i został zatrzymany na ulicy równoległej do ul. Kościuszki? Według relacji policji kierowca stwierdził, że był w szoku i dlatego odjechał. Cytat z policyjnej informacji: Kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia, ale na ulicy Stalowej został zatrzymany przez policjantów.” Kiedy tylko policja sprostuje swoją informację, my też te zrobimy.

Dodaj komentarz

*
*