Reklama

W poniedziałek rozpocznie się remont ul. Francuskiej

W poniedziałek 2 września rozpocznie się remont nawierzchni ul. Francuskiej. Będą czasowe utrudnienia dla kierowców i pieszych.

MZUiM będzie cząstkowo remontował nawierzchnię na odcinku od ul. Powstańców do ul. Mariackiej. Prace będą prowadzone przy utrzymaniu ruchu, dlatego mogą wystąpić czasowe utrudnienia dla kierowców i pieszych.

Roboty mają się zakończyć do 6 września.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jdj - niezalogowany 2024-09-04 01:07:01

    jeszcze więcej remontów. zablokowali tramwaje w samym sercu miasta i żeby dojechać z zawodzia na załęże trzeba robić trzy przesiadki, zaraz zablokują kolej to jeszcze niech poblokują ulice żeby się w ogóle nie dało przemieszczać po mieście

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AA - niezalogowany 2024-09-02 00:08:33

    Pomyśl w ten sposób: Jeżeli wszyscy są na wakacjach i drogowcy połatają drogę to nikt nie zauważy, że została naprawiona. Gdy będzie łatana we wrześniu to wszyscy widzą i zauważa poprawę. A tak władza pokazuje gawiedzi że dba o miasto ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Słupkowice 2.0 - niezalogowany 2024-09-01 22:50:22

    Wiadomo, że w lecie się nie da tego zrobić, trzeba poczekać aż ludzie wrócą po wakacjach żeby nie mogli jeździć samochodami.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości