Reklama

W Dolinie Trzech Stawów powstanie kolejny blok. Jest umowa z wykonawcą

Redakcja
Firma OKAM Capital poinformowała, że podpisała umowę z wykonawcą kolejnego budynku na osiedlu w Dolinie Trzech Stawów. Blok ma być gotowy w drugim kwartale 2024 roku. Zbuduje go ta sama firma, co poprzednie na tym osiedlu, czyli Grimbud.

W marcu zakończyła się budowa dwóch pierwszych budynków A i B w etapie I inwestycji o nazwie INSPIRE. Trwają już prace przy budynku C w etapie II. Gotowych jest już 110 mieszkań z recepcją, strefą mieszkańca, fitnessem i sauną. Kolejnych 60 mieszkań to etap II (budynek C), którego zakończenie planowane jest na II kwartał 2023 r.

Podpisana właśnie umowa dotyczy realizacji budynku D z 68 mieszkaniami o powierzchni od 27 do 147 m kw. oraz dwoma lokalami komercyjnymi. Przewidziany termin zakończenia prac budowlanych na terenie działki o powierzchni ok. 2.862 m kw, to II kwartał 2024 roku.

Cały projekt INSPIRE zakłada powstanie ok. 450 mieszkań w 7 budynkach. Bloki znajdą się tuż nad stawem Łąka.


Tagi:

Komentarze

  1. Sk 1 listopada, 2022 at 10:10 pm - Reply

    następny gniot na dolinie i sąsiad będzie widzieć co drugi ma na obiad blok koło bloku gdzie jakiś przepływ powietrza itp jeden krupiowski bajzel czyli syfu ciąg dalszy po katowicku!!!!

  2. Maciek 25 października, 2022 at 11:04 am - Reply

    Myślę, że to bardzo szlachetne, że pracownie architektoniczne zatrudniają osoby upośledzone do tak ambitnych projektów.

Dodaj komentarz

*
*