Reklama

Utrudnienia dla kierowców w trakcie festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Łukasz Kądziołka
Parkingi w strefie kultury już są zamknięte. W kolejnych dniach zamknięte zostaną również ulice. Utrudnienia potrwają do poniedziałku.

W czwartek rozpocznie się jedna z większych imprez w Katowicach. W strefie kultury stanie 8 festiwalowych scen. Od kilku dni trwa ich budowa. Z tego powodu, od poniedziałku, kierowcy nie mogą pozostawiać tu samochodów. Zamknięte są wszystkie parkingi przy siedzibie NOSPR i Muzeum Śląskiego. Chociaż Tauron Nowa Muzyka kończy się w niedzielę, to parkingi nie będą dostępne również w poniedziałek. Ma wtedy trwać demontaż scen i stoisk po festiwalu.

Kolejnym utrudnieniem dla kierowców będzie zamknięcie części ulic w rejonie strefy kultury. Kierowcy będą mogli wjeżdżać w ul. Olimpijską tylko w określonych porach dnia. W piątek, 7 lipca, ulica zostanie zamknięta od godziny 16 aż do godziny 8 rano w sobotę, 8 lipca. Tak samo będzie dzień później. Od godziny 16 w sobotę do godziny 8 w niedzielę, 9 lipca, ruch będzie ponownie wstrzymany. Z kolei na ul. Góreckiego i ul. Dobrowolskiego auta nie będą się poruszały od godziny 6 w piątek, 7 lipca, do godziny 8 w niedzielę, 9 lipca.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*