Reklama

Tragiczny pożar w Szopienicach. Zginęły trzy osoby

Redakcja
W pożarze, który w nocy wybuchł w jednym z budynków przy ul. Lwowskiej w Szopienicach, zginęły trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko.

Straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze o godz. 22:27. Paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. W środku były trzy osoby. Kiedy służby przyjechały na miejsce, wszyscy byli nieprzytomni. Zostali ewakuowani, ale reanimacja nie powiodła się. Ofiary to dwoje dorosłych: 34-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna oraz 5-letnie dziecko. Dziewczynka to córka kobiety, a mężczyzna to wujek. W akcji ratowniczo-gaśniczej brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, prokurator, biegły sądowy i biegły z zakresu pożarnictwa. Ten ostatni nie wskazał jednoznacznie przyczyny pożaru, ale wstępnie wykluczył podpalenie.


Tagi:

Komentarze

 1. Kate 11 marca, 2018 at 11:48 am - Reply

  Masakra. Akcja zakończyła się o 4.20 nad ranem.
  Było dużo ekip ratunkowych; 7 jednostek straży pożarnej , kilkanaście radiowozów (sic!) oraz 3 karetki pogotowia ratunkowego.
  Teren został ogrodzony składanymi osłonami straży pożarnej i policji.
  Generator prądu na jednostce gaśniczej nie wytrzymał i odmówił współpracy bo zgasły światła oświetlające teren zdarzenia (zwłoki wyniesiono przed klatkę schodową).
  Około godziny 3.00 zabrano zwłoki karawanem do zakładu pogrzebowego.
  Nie chcę już nigdy oglądać takiej akcji !!!

Dodaj komentarz

*
*