Reklama

Łóżko na dachu osobówki. Tak wygląda transport wielkogabarytowy [WIDEO]

Redakcja
Niebezpieczny transport łóżka przy sklepie Ikea w Katowicach. Jeden z kierowców pokazał, jak nie przewozić mebli. Nic dziwnego, że inni to nagrywali i robili zdjęcia.

Nagranie sprzed sklepu Ikea w Katowicach, które pojawiło się w sieci w poniedziałek, szybko zdobyło popularność. Trudno się dziwić, skoro na jednym z samochodów inni klienci i kierowcy zobaczyli leżącą ramę łóżka. Dosłownie leżącą, bo mebel położony na relingach nie był niczym przymocowany. Zdarzały się już sytuacje,  w których kierowcy wymieniali się zdjęciami nietypowych sposobów przewożenia towarów. Jednak możliwe, że kierowca samochodu marki Kia ustanowił nowy rekord w dyscyplinie.

 

Nie będziemy gdybać, jakiego rozmiaru było łóżko ułożone na dachu, ale cała konstrukcja nie wyglądała na stabilną. Aż trudno uwierzyć, że kierowcy udało się pokonać pierwszą poważną przeszkodę na wyjeździe z parkingu, czyli próg zwalniający. Sądząc po tym, że łóżko jest złożone, prawdopodobnie klient trafił na jakąś bardzo dużą obniżkę ceny w Dziale Sprzedaży Okazyjnej. Być może nie mógł się powstrzymać i mebel kupił, choć warunków do jego transportu nie miał.


Tagi:

Komentarze

  1. Kubot 15 marca, 2023 at 8:09 pm - Reply

    orły 2023 wersja Śląska

  2. Maciej_Bn 14 marca, 2023 at 11:50 pm - Reply

    I światła awaryjne, czyli sygnalizowanie, że „łamię przepisy, ale to specjalna sytuacja, więc mogę”. Tak samo jak przy dzikim parkowaniu. Jeden z wielu w praktyce martwych w Polsce przepisów, czyli nadużywanie świateł awaryjnych właśnie.

  3. Jula 14 marca, 2023 at 1:07 pm - Reply

    Polak potrafi

Dodaj komentarz

*
*