Reklama

Szwedzki fast food otworzy się w Katowicach. Trwa budowa przy jednej z głównych dróg

Redakcja
Max Premium Burgers otwiera się w Katowicach. Szwedzka sieć restauracji rozszerza działalność w województwie śląskim. Trwa budowa przy jednej z głównych dróg.

Nowy fast food w Katowicach. Przy ruchliwej drodze otworzy się Max Premium Burgers. To zyskująca w Polsce popularność sieć szwedzkich restauracji. Na razie liczy 19. punktów w całej Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, Max serwuje przede wszystkim burgery. Sieć chwali się tym, że goście mogą personalizować swoje zamówienie. Na przykład wybrać, zamiast klasycznej bułki – bezglutenową, a sos zastąpić majonezem bezjajecznym. Poza tym ma opcje wegetariańskie i wegańskie. Do wyboru jest ser halloumi lub roślinny burger imitujący mięso – Plant Beef.

Do tej pory klienci z Katowic mogli zamówić dania od Max Premium Burgers na dowóz lub wybrać się do restauracji w Tychach i Świętochłowicach. Katowice będą czwartą, po wymienionych wyżej i tej w Jastrzębiu-Zdroju, restauracją Max w województwie śląskim oraz dwudziestą w Polsce. – W tym roku świętujemy 5 rok obecności na polskim rynku, a otwarcie każdej kolejnej restauracji jest dla nas niezwykle ważnym elementem ekspansji. Rok 2022 zamkniemy z 20 otwartymi restauracjami, co nas ogromnie satysfakcjonuje – mówi Jerzy Jakubiak, head of development MAX Polsce.
Katowicka restauracja sieci MAX będzie mieścić się przy ruchliwej drodze DK81 w kierunku Mikołowa. Dokładniej przy ul. Kościuszki 249, obok niedawno powstałego ronda na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej w Piotrowicach. Budowa lokalu trwa, ale na razie nie jest znany termin otwarcia. Wiadomo jedynie, że ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Otwarcie nowej restauracji to również nowe miejsca pracy. Aktualnie poszukiwani są kandydaci na stanowiska kierownicze oraz do obsługi. Osoby zainteresowane ofertami pracy mogą znaleźć je TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*