Reklama

Sylwester na Stadionie Śląskim. 12 tys. uczestników może być niezaszczepionych

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019, Fot. Patryk Pyrlik, UMWŚ.

Redakcja
Sylwestrowa Moc Przebojów po roku przerwy wraca na Stadion Śląski. Impreza została zarejestrowana na kilkadziesiąt tysięcy osób. Wśród nich 12 tys. uczestników może być niezaszczepionych lub bez ważnego negatywnego testu na koronawirusa.

Zbliża się Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Pomimo trwającej pandemii nie zrezygnowano z organizacji imprezy masowej na Stadionie Śląskim. Dwa lata temu impreza przyciągnęła prawie 48 tys. osób. W tym roku do Parku Śląskiego ponownie ściągną tłumy. Od początku grudnia wiadomo już kto wystąpi przed publicznością na stadionie. Z polskich wykonawców pojawią się: Dawid KwiatkowskiViki Gabor, Michał Wiśniewski, DodaCleo, Michał Szpak, BajmPaweł Domagała, Ewelina Lisowska, Golec uOrkiestra, Gromee, Papa D i Enej. Z kolei z zagranicznej sceny muzycznej zobaczymy takie osobistości jak Liz MitchellDr Alban, Akcent, The Original Lead Singer of BoneyMDanzel. Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

Wstęp na imprezę na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny. Organizatorzy zarejestrowali imprezę na 40 tys. uczestników przy zachowaniu ograniczeń związanych z obostrzeniami. Na teren imprezy może wejść nie więcej niż 30% osób niezaszczepionych lub odmawiających podania informacji o szczepieniu. Na samą płytę stadionu (miejsca stojące) ma zostać wpuszczonych nie więcej niż 250 takich osób. Do limitów nie będą wliczane osoby, które dobrowolnie okażą przy wejściu tzw. paszport covidowy (w wersji elektronicznej lub papierowej) lub negatywny test na koronawirusa nie starszy niż 48 godzin.

Wejście na teren imprezy zostanie otwarte o godzinie 18.30, a początek imprezy planowany jest na 19.30.


Tagi:

Komentarze

  1. Kamil 28 grudnia, 2021 at 1:20 am - Reply

    Ciężko się już w tym wszystkim połapać…

Dodaj komentarz

*
*